Scene No III
Bugáň Zdenek
08.02.2026 21:00:00
končí za D : H : M : S
Aukcia
Aktuálna cena
Vyvolávacia cena
Toto dielo zatiaľ nedražil žiaden používateľ.
Dražiť je možné až po prihlásení!
Informácie o diele #5700
Autor:
Bugáň Zdenek
Dielo:
Scene No III
Technika:
Lept na papieri
Rozmery:
30 x 20 cm
Poznámka:
Signované, s osobný venovaníom autora, nerámované