Pieštany
Schurmann Maximilián
29.09.2024 21:00:00
končí za D : H : M : S
Aukcia
Aktuálna cena
Vyvolávacia cena
Toto dielo zatiaľ nedražil žiaden používateľ.
Dražiť je možné až po prihlásení!
Informácie o diele #5700
Autor:
Schurmann Maximilián
Dielo:
Pieštany
Technika:
akvarel
Rozmery:
29 x 45 cm
Rok:
1929
Poznámka:
Nerámované