Krajina I

Hollý Anton

21.07.2024 21:00:00

končí za D : H : M : S

Aukcia

Aktuálna cena

120,00

Vyvolávacia cena

120,00

    Toto dielo zatiaľ nedražil žiaden používateľ.

Pozrieť všetky prihodenia

Dražiť je možné až po prihlásení!

Informácie o diele #5700

Autor:

Hollý Anton

Dielo:

Krajina I

Technika:

akvarel

Rozmery:

40 x 59 cm

Poznámka:

Nerámované