# 2846

Autor: Karel Vik
Dielo: Námestie v Kremnici
Technika: Drevoryt
Rozmery: 22 x 17 cm
Poznámka: Nerámované, nesignované

Aukcia

ukončená
aktuálna cena

30.00€

vyvolávacia cena

30.00€

Pre zakúpenie obrazu alebo prihodenie do aukcie musíte byť prihlásený.
Dražobný poriadok
Dražiteľ Ponuka čas prihodenia
1 . dadai 30.00€ 17.01. 2022 08:43:15