Naša ponuka
Online aukcia
Dražobný poriadok
Kontakt
Obnova hesla
Prihlásenie
Registrácia
Original
Art
Naša ponuka
Online aukcia
Dražobný poriadok
Kontakt
Prihlásenie
Karel Vik
V kostole v Žehre
# 2842
Autor:
Karel Vik
Dielo:
V kostole v Žehre
Technika:
Drevoryt
Rozmery:
22 x 17 cm
Poznámka:
Nerámované, nesignované
Aukcia
ukončená
aktuálna cena
30.00€
vyvolávacia cena
30.00€
Pre zakúpenie obrazu alebo prihodenie do aukcie musíte byť prihlásený.
Dražobný poriadok
Dražiteľ
Ponuka
čas prihodenia
1 . ABZ
30.00€
30.01. 2022 20:53:27
Registrácia
Obnova hesla
Prihlásiť
Nickname (prezývka, ktorá bude použitá pri dražení)
Meno
Priezvisko
E-mail
Telefón
Spoločnosť (nepovinné)
Adresa
Heslo
Vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov za účelom registrácie a vyhlasujem, že sú mi známe moje práva, vrátane práva na odvolanie súhlasu
(viac info)
Vyjadrujem dobrovoľný súhlas s pravidlami online aukcie
Registrovať